Okręg nr 1 - Gmina Środa Śląska
Okręg | Nazwa rady | Liczba | |||
Wyborców | Mandatów | Komitetów które zarejestrowały listy | Kandydatów ze wszystkich list | ||
1 | Rada Powiatu w Środzie Śląskiej | 15607 | 6 | 5 | 40 |
Listy kandydatów
Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
1 | 46 | Środa Śląska | |
2 | 70 | Święte | |
3 | 45 | Rakoszyce | |
4 | 56 | Środa Śląska | |
5 | 50 | Środa Śląska | |
6 | 50 | Szczepanów | |
7 | 67 | Jastrzębce | |
8 | 31 | Ciechów |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
1 | 43 | Środa Śląska | |
2 | 60 | Środa Śląska | |
3 | 67 | Środa Śląska | |
4 | 52 | Środa Śląska | |
5 | 56 | Brodno | |
6 | 54 | Wrocisławice | |
7 | 31 | Proszków | |
8 | 29 | Rakoszyce |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
1 | 30 | Rakoszyce | |
2 | 41 | Środa Śląska | |
3 | 33 | Lipnica | |
4 | 36 | Ciechów | |
5 | 55 | Środa Śląska | |
6 | 20 | Chwalimierz | |
7 | 63 | Środa Śląska | |
8 | 47 | Środa Śląska |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
1 | 59 | Środa Śląska | |
2 | 60 | Bukówek | |
3 | 37 | Ciechów | |
4 | 58 | Środa Śląska | |
5 | 62 | Szczepanów | |
6 | 61 | Środa Śląska | |
7 | 37 | Środa Śląska | |
8 | 40 | Kryniczno |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
1 | 65 | Środa Śląska | |
2 | 57 | Święte | |
3 | 47 | Ciechów | |
4 | 43 | Słup | |
5 | 46 | Bukówek | |
6 | 50 | Środa Śląska | |
7 | 36 | Środa Śląska | |
8 | 38 | Środa Śląska |
Okręg nr 2 - Gmina Malczyce, Gmina Kostomłoty, Gmina Udanin
Okręg | Nazwa rady | Liczba | |||
Wyborców | Mandatów | Komitetów które zarejestrowały listy | Kandydatów ze wszystkich list | ||
2 | Rada Powiatu w Środzie Śląskiej | 14761 | 6 | 4 | 32 |
Listy kandydatów
Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
1 | 69 | Udanin | |
2 | 56 | Malczyce | |
3 | 42 | Jarząbkowice | |
4 | 48 | Dziwigórz | |
5 | 37 | Osiek | |
6 | 73 | Malczyce | |
7 | 58 | Dębice | |
8 | 71 | Kostomłoty |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
1 | 54 | Różana | |
2 | 61 | Piersno | |
3 | 55 | Rusko | |
4 | 42 | Piotrowice | |
5 | 29 | Dębice | |
6 | 33 | Jarząbkowice | |
7 | 35 | Rusko | |
8 | 33 | Ujazd Górny |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
1 | 52 | Malczyce | |
2 | 49 | Lusina | |
3 | 27 | Pichorowice | |
4 | 65 | Malczyce | |
5 | 37 | Ujazd Górny | |
6 | 50 | Kostomłoty | |
7 | 49 | Piersno | |
8 | 35 | Kwietno |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
1 | 46 | Ujazd Dolny | |
2 | 41 | Wilczków | |
3 | 68 | Paździorno | |
4 | 28 | Siemidrożyce | |
5 | 71 | Konary | |
6 | 61 | Malczyce | |
7 | 53 | Kostomłoty | |
8 | 59 | Malczyce |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ZIEMI ŚREDZKIEJ
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
1 | 60 | Dębice | |
2 | 69 | Środa Śląska | |
3 | 27 | Piekary | |
4 | 48 | Szczepanów | |
5 | 36 | Wichrów | |
6 | 54 | Zabłoto | |
7 | 47 | Księginice | |
8 | 38 | Środa Śląska |
Okręg nr 3 - Gmina Miękinia
Okręg | Nazwa rady | Liczba | |||
Wyborców | Mandatów | Komitetów które zarejestrowały listy | Kandydatów ze wszystkich list | ||
3 | Rada Powiatu w Środzie Śląskiej | 11876 | 5 | 4 | 28 |
Listy kandydatów
Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
1 | 67 | Pisarzowice | |
2 | 46 | Mrozów | |
3 | 40 | Księginice | |
4 | 56 | Lutynia | |
5 | 66 | Miękinia | |
6 | 59 | Łowęcice | |
7 | 51 | Wróblowice |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
1 | 42 | Księginice | |
2 | 45 | Lutynia | |
3 | 47 | Lutynia | |
4 | 39 | Brzezina | |
5 | 35 | Wilkostów | |
6 | 67 | Źródła | |
7 | 66 | Miękinia |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
1 | 59 | Lenartowice | |
2 | 61 | Brzezina | |
3 | 40 | Miękinia | |
4 | 67 | Mrozów | |
5 | 49 | Łowęcice | |
6 | 55 | Brzezinka Średzka | |
7 | 68 | Księginice |
Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA I POWIAT
Numer na liście | Nazwisko i Imiona | Wiek | Miejsce zamieszkania |
1 | 40 | Wilkszyn | |
2 | 61 | Wróblowice | |
3 | 54 | Miękinia | |
4 | 57 | Krępice | |
5 | 68 | Krępice | |
6 | 53 | Mrozów | |
7 | 55 | Miękinia |
Źródło: wybory2018.pkw.gov.pl / data ostatniej aktualizacji: 19-09-2018 15:31