Będzie on odjeżdżał z przystanków w poszczególnych miejscowościach, a mianowicie:
Udanin - godz. 06.05
Piekary - godz. 06.10
Konary niż. - godz. 06.15
Różana - godz. 06.25
Drogomiłowice - godz. 06.30
Łagiewniki - godz. 06.35
Łagiewniki skrz. - godz. 06.40
i następnie należy przesiadać się do busa linii regularnej przez Pichorowice w kierunku do Środy Śląskiej - czytamy w gminnej informacji.
(rol/gu) fot. zdj. ilustracyjne