Dariusz Maciejewski zaprasza do udziału w Klasyku Pamięci

sobota, 22 wrzesień 2018 19:03
Oceń ten artykuł
(7 głosów)

Dariusz Maciejewski, prezes Fundacji Kolarskiej "Rycerze Rolanda" z Juszczyna, zaprasza do udziału w kolejnym Klasyku Pamięci, który odbędzie się 20 października w Środzie Śląskiej.

Udział w wyścigu jest bezpłatny. Na uczestników czekają atrakcje, niespodzianki, atrakcyjne nagrody (m.in. jak te na zdjęciu) i poczęstunek.

W imprezie swój udział zapowiedziało wiele znanych osobistości, nie tylko ze świata sportu, więc i tym razem będzie to wydarzenie na wysokim poziomie organizacyjnym.

Więcej szczegółów w powyższym materiale wideo.

--- MATERIAŁ SPONSOROWANY ---

Ostatnio zmieniany środa, 17 październik 2018 12:58

Artykuły powiązane

  • Klasyk pamięci (transmisja na żywo)

    W Środzie Śląskiej odbywa się siódma edycja rajdu rowerowego "Klasyk pamięci". Tegoroczna impreza odbywa się pod hasłem: "Szukamy następcy Ryszarda Szurkowskiego i Jana Jankiewicza".

  • 100 dębów na 100-lecie niepodległości - akcja z udziałem kandydata na burmistrza

    Wczoraj, kandydat na burmistrza Środy Śląskiej Dariusz Maciejewski, wraz z wojewodą dolnośląskim Pawłem Hreniakiem, prezesem wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska Łukaszem Kasztelowiczem, posłem na sejm RP Jackiem Światem, dyrektorem Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Piotrem Regiecem, dyrektorem oddziału wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia Andrzejem Oćwieją oraz Mariuszem Wojewódką, Krzysztofem Michalikiem, Leszkiem Mrozem, Ferdynandem Grabowieckim, Wojciechem Płaziukiem i Ireneuszem Łapuszyńskim, sadzili drzewa na trenie gminy Środa Śląska w ramach akcji 100 dębów na 100-lecie niepodległości.

  • Jutro czasowe utrudnienia w ruchu w gminie Środa Śląska

    Jutro, tj. 20 października 2018 r., w godz. 12:00-14:00, w związku z planowanym rajdem rowerowym "7 klasyk pamięci" na terenie gminy Środa Śląska możliwe będą czasowe utrudnienia ruchu.