"Biała Sobota" w SPZOZ w Malczycach

środa, 10 październik 2018 10:28
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tegoroczna „Biała Sobota” w SPZOZ w Malczycach odbyła się 6 października i cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców gminy.

Z bezpłatnych badań profilaktycznych skorzystało niemalże 200 osób. Akcję przeprowadził Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Malczycach.

Uczestnicy mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji specjalistów:

 • Dietetyka, konsultacja obejmowała analizę obecnego stanu żywienia i propozycję jego modyfikacji oraz pomoc w skomponowaniu jadłospisu w zależności od istniejących jednostek chorobowych
 • Dermatologa, konsultacja dermatologiczna oraz ocena zmian skórnych
 • Internisty, mająca na celu badanie przesiewowe w rozpoznaniu tętniaka aorty
 • Kardiologa
 • Rehabilitanta

Mieszkańcy chętnie badali poziom cukru oraz cholesterolu. Wykonywano badania EKG i ciśnienia krwi. W czasie akcji prowadzono też rejestrację potencjalnych dawców szpiku.

(gmal) fot. ug

Artykuły powiązane

 • Wójt Piotr Frankowski w sprawie SPZOZ w Malczycach

  Szanowni Państwo! Zarządzanie gminą jest wielką odpowiedzialnością za sprawy związane z funkcjonowaniem samorządu oraz samymi mieszkańcami, którzy przede wszystkim chcą czuć się bezpiecznie we własnym domu, własnej gminie.

 • Jak funkcjonuje SPZOZ Malczyce?

  Jak funkcjonuje malczycki ośrodek zdrowia? To miała wykazać kontrola, która zdaniem władz gminy miała na celu pomóc i wskazać obecnemu kierownictwu nieprawidłowości w funkcjonowaniu ośrodka w okresie poprzedniego kierownictwa...

Komentarze   

Permalink +1 ewa
Super byłam !!! potwierdzam atmosfera genialna !!!
2018-10-10 16:25 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież