Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

W Komornikach powstanie długo wyczekiwana droga

W Komornikach w końcu powstanie nowa droga do świetlicy wiejskiej oraz boiska, o co mieszkańcy zabiegali od kilku lat.

Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki
Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki

Inwestycja, zgodnie z umową, ma być wykonana do końca września br., a jej wartość to 287 tys. zł. Powstanie 320 metrów nawierzchni podwójnie utrwalonej grysem i emulsją asfaltową - od Drogi Krajowej nr 94 do ul. Strefowej. 

- 24 sierpnia br. w Urzędzie Miejskim w Środzie Śląskiej odbyło się podpisanie umowy z firmą Budromos z Legnicy na realizację inwestycji na ul. Okrężnej w Komornikach - informuje gmina Środa Śl.

- Chodnik jest projektowany przez projektanta zewnętrznego i zostanie zrealizowany po uzgodnieniu oraz uzyskaniu pozwolenia na budowę - dodaje Marta Wilczyńska, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej. 

Z nieoficjalnego źródła wiemy, że budowa ma się rozpocząć jeszcze w tym tygodniu. Mieszkańcy prace przygotowawcze mogą obserwować już dziś.

(kb) fot. mk

Aktualizacja: 15.10.2025 | 19:01
Udostępnij ten tekst na:
Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki
Obserwuj nasze profile

i nie przegap żadnych lokalnych wydarzeń.

© Kopiowanie, rozpowszechnianie lub wykorzystanie materiału w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione. Cytowanie fragmentów dozwolone wyłącznie z podaniem źródła [CC BY].


ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

REKLAMA LOKALNIE
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.