Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

To już dziesiąta edycja Piłkarskiego Turnieju Trzech Wsi

 

 

Jak co roku podczas wakacji radny Arkadiusz Hibner zorganizował cykl trzech turniejów piłkarskich dla dzieci. Odbyły się one kolejno w Ogrodnicy, Jastrzębcach i Proszkowie.


 

 

- Głównym celem turnieju jest zachęcenie dzieci do uprawiania sportu. Oprócz samych zawodów odbywają się również treningi. Dzieci aktywnie spędzają czas, uczą się wygrywać i przegrywać. Przedział wiekowy jest spory, ponieważ najstarsi zawodnicy skończyli 8 klasę szkoły podstawowej, a najmłodsi zdarzają się nawet 7-latkowie - mówi Arkadiusz Hibner.

Po rozegraniu całej Dziesiątej Edycji Piłkarskiego Turnieju Trzech Wsi drużyny zajęły następujące miejsca:

1 miejsce: Jastrzębce
2 miejsce: Proszków
3 miejsce: Ogrodnica

Najlepszy Zawodnik: Maksymilian Szafran (łącznie 20 bramek w całym turnieju)

Najlepsza Zawodniczka: Luiza Bernacka 

Najlepszy Bramkarz: Jakub Chreściak

Największy Talent: Krzysztof Sendek

Każdy z zawodników otrzymał medal, a w związku z dziesiątym jubileuszem turnieju okolicznościowy kubek oraz worek na buty. Wyróżnionym zawodnikom wręczono statuetki. 

- Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomagają w organizacji imprez towarzyszących każdemu z turniejów. Dzięki Wam dzieci mogły oderwać się od komputerów czy telefonów i zadbać o własne zdrowie - dodaje radny.

(AH) / fot. A.KC

Aktualizacja: 24.07.2023 | 10:51

 


GALERIA

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.