Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Święto Niepodległości radosnym dniem w przedszkolu nr 1

 

 

11 listopada 1918 roku był bardzo szczęśliwym dniem dla wszystkich Polaków. Właśnie tego dnia po 123 latach niewoli, Polska odzyskała niepodległość. Dlatego co roku 11 listopada obchodzimy nasze święto narodowe – Święto Niepodległości.


 

 

Dzieci z Przedszkola Publicznego nr 1 w Środzie Śląskiej uroczyście oddały szacunek symbolom narodowym, symbolom walki o wolność i zwycięstwo oraz miłości do Ojczyzny.

Dzieci tego dnia przyszły do przedszkola ubrane na galowo. Wszyscy obecni na uroczystości dumnie odśpiewali hymn Polski ,,MazurkaDąbrowskiego”.

Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego, jego kultury, tradycji oraz kształtowanie znajomości symboli narodowych naszego kraju.

Uroczystość pozwoliła dzieciom na umiejętność zachowania zarówno pozytywnej postawy patriotycznej, jak i uczuć patriotycznych.

Święto Niepodległości stało się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że pozostanie ono w pamięci naszych ,,Małych Polaków”.

Angelika Pela

Aktualizacja: 10.11.2020 | 21:57

 


GALERIA

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.