Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Rozstrzygnięcie konkursu i rozwijanie czytelnictwa w przedszkolu w Ciechowie

 

 

Okres Świąt Wielkanocnych dobiegł końca, dlatego też w Przedszkolu Publicznym w Ciechowie 7 maja br. odbyło się ogłoszenie wyników konkursu pt. „Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”.


 

 

Komisja konkursowa w składzie p. Bożena Błaszczyszyn oraz p. Monika Smela miała niełatwe zadanie, gdyż wszystkie ozdoby były piękne, a dzieci wykazały się dużą kreatywnością i zaangażowaniem. Każdy z uczestników otrzymał dyplom, a także nagrodę za zajęcie danego miejsca.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych zmaganiach.

***

7 maja Przedszkole Publiczne w Ciechowie odwiedził specjalny gość p. Andrzej Bielski – Sekretarz Gminy Środa Śl., który spotkał się z dziećmi w celu wspólnego czytania ulubionych bajek. Nasz gość zaprezentował przedszkolakom bajkę pt. „O rybaku i złotej rybce” metodą teatrzyku kamishibai, która ma na celu rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci.

Nie zabrakło także opowiadań o ulubionych bohaterach dzieci, czyli przygód Gangu Słodziaków. Tym samym p. Andrzej Bielski przyczynił się do realizacji projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”, w którym nasze przedszkole bierze udział. Dzieci
z dużym zaciekawieniem i uwagą wsłuchiwały się w czytane bajki i opowiadania.

Dziękujemy p. Andrzejowi Bielskiemu za odwiedziny w naszym przedszkolu oraz wspólne czytanie.

red. M.M. / fot. Przedszkole Publiczne w Ciechowie

Aktualizacja: 15.10.2025 | 19:05

 


GALERIA

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.