Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Pasowanie na Przedszkolaka w średzkim Przedszkolu nr 1

W ostatnim czasie w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Środzie Śląskiej miało miejsce bardzo wyjątkowe wydarzenie. Nowo przyjęte dzieci z dwóch najmłodszych grup oficjalnie stały się przedszkolakami, a to za sprawą niezwykle ważnej dla nich uroczystości – Pasowania na Przedszkolaka.

Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki
Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki

Zarówno dzieci z grupy Myszki, jak i Misie spisały się tego dnia doskonale, prezentując mimo ogromnego stresu i przejęcia, króciutki program artystyczny. Jednak najważniejszym punktem tego wydarzenia było uroczyste pasowanie każdego dziecka na przedszkolaka przez panią dyrektor Bogusławę Hryńczak.

Nie zabrakło również podczas tej wyjątkowej uroczystości przywitania 3-latków w gronie przedszkolaków przez dzieci z najstarszych grup: Słoneczek i Wiewiórek, za co jeszcze raz serdecznie im dziękujemy.

Uroczystość przebiegła w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze i od teraz każdy 3-latek może powiedzieć o sobie, że jest prawdziwym przedszkolakiem.

Małgorzata Raszewska

Aktualizacja: 15.10.2025 | 20:15
  • Zobacz poniżej galerię do artykułu
Udostępnij ten tekst na:
Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki
Obserwuj nasze profile

i nie przegap żadnych lokalnych wydarzeń.

© Kopiowanie, rozpowszechnianie lub wykorzystanie materiału w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione. Cytowanie fragmentów dozwolone wyłącznie z podaniem źródła [CC BY].


GALERIA

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

REKLAMA LOKALNIE
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.