Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Obchody Święta Niepodległości w Szkole Podstawowej nr 3

 

 

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Szkole Podstawowej nr 3 w Środzie Śląskiej rozpoczęły się 9 listopada uroczystym apelem dla uczniów klas IV – VI, który przygotowała klasa 5b z wychowawczynią Moniką Wołyniec i panią Anną Wasylkowską oraz zespół muzyczny pana Macieja Lenckowskiego.


 

 

Dzień później w obchodach tego ważnego święta narodowego wzięli uczniowie klas I-III, którzy ubrani na galowo lub w biało - czerwonych strojach obejrzeli piękne przedstawienie klas 1b i 2e, przygotowane pod opieką wychowawczyń - pani Sylwii Walaszczyk i pani Barbary Glazer. Na scenie średzkiego Domu Kultury najstarsi uczniowie naszej szkoły mogli natomiast podziwiać patriotyczny spektakl słowno – muzyczny “Dla Tej, co niepodległa” w wykonaniu członków koła historycznego prowadzonego przez panią Alicję Przesławską oraz zespół muzyczny pani Eweliny Leśnik.

10 listopada o godzinie 11.11 cała społeczność szkolna wspólnie odśpiewała “Mazurka Dąbrowskiego”, po raz kolejny włączając się do ogólnopolskiej akcji “Szkoła do hymnu”.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Śląskiej

Aktualizacja: 15.10.2025 | 20:01

 


GALERIA

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.