Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Obchody Dnia Dziecka w Przedszkolu Publicznym w Ciechowie

 

 

  1. czerwca to kolejny dzień w Przedszkolu Publicznym w Ciechowie, podczas którego przedszkolaki świętowały „Dzień Dziecka”.


 

 

Był to dzień pełen atrakcji i wrażeń. Przedszkolaki ochoczo bawiły się na dmuchanym placu zabaw i zjeżdżalni, uczestniczyły w zabawach i tańcach animacyjnych oraz malowaniu twarzy. Atrakcyjną zabawą okazało się samodzielne robienie dużych rozmiarów baniek mydlanych. Wielką niespodzianką dla dzieci okazała się również „żywa” maskotka Minionka, z którą przedszkolaki chętnie się witały i przybijały „piątki”.

W tym dniu w każdej z grup odbyły się następujące konkursy:
Grupa I „Elfy” – konkurs pt. „Niezapomniany Dzień Dziecka”
Grupa II „Smerfy” – konkurs pt. „Najciekawsza postać z obchodów Dnia Dziecka”
Grupa III „Żabki” – konkurs „Przeciąganie liny” i „Przechodzenie przez kłodę”
Grupa IV „Kwiatuszki” – konkurs pt. „Dzieci Świata”
Grupa V „Jagódki” – konkurs „Taniec z balonami”

Każdy przedszkolak otrzymał nagrodę za udział w konkursie oraz słodką niespodziankę. 
Przez cały dzień na twarzach dzieci gościł uśmiech, a dobry humor udzielał się wszystkim uczestnikom zabawy.

Małgorzata Markiewicz

Aktualizacja: 15.10.2025 | 19:06

 


GALERIA

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.