Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Nieuważni kierowcy powodują uszkodzenia lamp na targowisku

Wydział Organizacyjny średzkiego magistratu zlecił naprawy dwóch uszkodzonych lamp na terenie Targowiska Miejskiego „Mój Rynek” w Środzie Śląskiej. Nowe lampy LED zostaną zamontowane do czwartku.

- Czekaliśmy na nowe lampy około dwóch miesięcy, ale w okresie pandemii są niestety takie opóźnienia – wyjaśnia Judyta Partyka-Basa, Kierownik Wydziału Organizacyjnego Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej.

Średzki magistrat planuje także montaż dodatkowej kamery monitoringu przy bramie wjazdowej na targowisku. – Powodem tej decyzji są powtarzające się uszkodzenia słupów lamp przez nawracające na placu samochody, a także informacji jakie do nas docierają o wyrzucaniu przez mieszkańców odpadów do śmietników znajdujących się na terenie Targowiska Miejskiego – wyjaśnia Kierownik Judyta Partyka-Basa.

(prg) / fot. um

Aktualizacja: 15.10.2025 | 19:42
Udostępnij ten tekst na:
Obserwuj nasze profile

i nie przegap żadnych lokalnych wydarzeń.

© Kopiowanie, rozpowszechnianie lub wykorzystanie materiału w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione. Cytowanie fragmentów dozwolone wyłącznie z podaniem źródła [CC BY].


ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

REKLAMA LOKALNIE
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.