Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Marcin Styczeń zaśpiewał poezję Karola Wojtyły

W minioną sobotę mieszkańcy Ziemi Średzkiej mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym koncercie artysty Marcina Stycznia, który odbył się w kościele pw. Św. Andrzeja Apostoła w Środzie Śląskiej. Artysta wzruszył publiczność swoim niezwykłym talentem i unikalnym wykonaniem.

Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki
Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki

Koncert pn. „Pieśń o Bogu ukrytym” rozpoczął się  po wieczornej Mszy Świętej w miejscowym kościele. Już od pierwszych dźwięków gitary przestrzeń kościoła wypełniła się magiczną muzyką, która poruszyła dusze słuchaczy. Artysta zaśpiewał wiersze Karola Wojtyły, które wzruszyły mieszkańców.

Koncert trwał godzinę, a na zakończenie artyści otrzymali gromkie brawa i owacje na stojąco. Koncerty w wykonaniu takich utalentowanych artystów jak Marcin Styczeń są niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich miłośników muzyki religijnej. Miejmy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję ponownie gościć tego utalentowanego Artystę w naszym mieście.

(prg)

Aktualizacja: 24.03.2024 | 13:59
  • Zobacz poniżej galerię do artykułu
Udostępnij ten tekst na:
Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki
Obserwuj nasze profile

i nie przegap żadnych lokalnych wydarzeń.

© Kopiowanie, rozpowszechnianie lub wykorzystanie materiału w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione. Cytowanie fragmentów dozwolone wyłącznie z podaniem źródła [CC BY].


GALERIA

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

REKLAMA LOKALNIE
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.