Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Kolejne inwestycje gminy w oświetlenie drogowe

 

 

28 maja Burmistrz Adam Ruciński, w obecności Radnych Rady Miejskiej: Mieczysława Łabatczyka i Grażyny Ostrówki oraz pracowników Wydziału Inwestycji Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej, podpisał umowę na budowę kolejnych odcinków oświetlenia drogowego na terenie miasta i gminy.


 

 

Elektroinstalacyjna firma IN-TEL ze Żmigrodu jako zwycięzca przetargu ogłoszonego przez Burmistrza wykona oświetlenie w Środzie Śląskiej przy ul. Żytniej, Jastrzębiej, Kolejowej oraz Legnickiej. Dodatkowe nowe lampy pojawią się w Chwalimierzu. Łącznie zostanie wybudowanych 28 lamp w technologii LED.

Całość inwestycji w ramach zadania „Rozbudowa i modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie miasta i Gminy Środa Śląska” zostanie zrealizowana do połowy lipca 2019 r., a całkowita wartość umowy opiewa na 192 tys. zł.

W czerwcu Gmina Środa Śląska planuje kolejny przetarg na budowę lamp przy ul Ogrodnickiej w Środzie Śląskiej oraz w Michałowie, które zostały zaprojektowane w 2018 roku.

(um) / fot. um

um1

Aktualizacja: 15.10.2025 | 19:05

 


ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.