Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Honorowy Konsul Norwegii z wizytą w Środzie Śląskiej

Dziś w Urzędzie Miejskim Burmistrz Elżbieta Czarnota spotkała się z Konsulem Honorowym Królestwa Norwegii Bartoszem Masternakiem. Rozmowa dotyczyła przede wszystkim możliwości pozyskiwania środków z Funduszu Norweskiego, z którego Gmina Środa Śląska planuje w przyszłości korzystać.

Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki
Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki

Fundusz ten wspiera m.in. inicjatywy związane z rozwojem lokalnym, zieloną transformacją, kulturą oraz ochroną dziedzictwa.

Podczas spotkania poruszono również temat współpracy międzynarodowej, która może przynieść korzyści dla mieszkańców naszej gminy.

Dziękujemy za wizytę i miłą rozmowę.

Gmina Środa Śląska

Aktualizacja: 17.11.2025 | 16:45
Udostępnij ten tekst na:
Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki
Obserwuj nasze profile

i nie przegap żadnych lokalnych wydarzeń.

© Kopiowanie, rozpowszechnianie lub wykorzystanie materiału w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione. Cytowanie fragmentów dozwolone wyłącznie z podaniem źródła [CC BY].


ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

REKLAMA LOKALNIE
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.