Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Burmistrz Środy Śląskiej otrzymał absolutorium za 2019 rok

Podczas dzisiejszej XXVIII sesji Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej, obecnych 13 radnych oddało głos za przyjęciem uchwały o udzielenie absolutorium burmistrzowi za ub. rok.

Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki
Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki

- Za nami kolejny, trudny rok 2019. Bardzo dziękuję za udzielenie absolutorium. Odbieram to jako nie tylko absolutorium dla siebie, ale dla całego naszego bardzo szerokiego zespołu, który za mną stoi. Chociaż czasami pewnie chciałoby się więcej mieć tych ludzi, którzy pracują, jednak jest jak jest - mówił burmistrz Środy Śl. Adam Ruciński.

Jak podkreślał, jednogłośna decyzja radnych świadczy, że działania zarówno pracowników Urzędu Miejskiego, jak i w głównej mierze samego burmistrza w roku 2019 były właściwe, prawidłowo ukierunkowane, efektywne i skuteczne. - Oczywiście będziemy dążyć do poprawy, bo widzimy tak jak mówiłem w sprawozdaniu tą poprawę. Niemniej jednak na tym etapie, dzisiaj, bardzo serdecznie dziękuję i obiecuję, że dokonamy należytej staranności – wyjaśniał włodarz miasta i gminy.

(kb) / fot. wk

https://www.youtube.com/watch?v=_qsTbRk3h1Q&feature=emb_title

Aktualizacja: 24.06.2020 | 18:54
Udostępnij ten tekst na:
Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki
Obserwuj nasze profile

i nie przegap żadnych lokalnych wydarzeń.

© Kopiowanie, rozpowszechnianie lub wykorzystanie materiału w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione. Cytowanie fragmentów dozwolone wyłącznie z podaniem źródła [CC BY].


ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

REKLAMA LOKALNIE
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.