Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Bezpieczny Senior w Gminie Środa Śląska

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Środzie Śląskiej, wraz z Domem Kultury i Aglomeracją Wrocławską zapraszają Seniorów na spotkanie pt.: BEZPIECZNY SENIOR.

Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki
Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki

Dnia 30.01.2024 r. – wtorek, godz. 10:00

Domu Kultury w Środzie Śląskiej

  • Dietetyk WKS Śląsk: szkolenie i konsultacje dotyczące diety wspierającej zdrowie w wieku senioralnym oraz produktach, które powinny znaleźć się w jadłospisie seniora, z czego warto zrezygnować, jakie suplementy stosować po 60 roku życia.

  • Fizjoterapeuta WKS Śląsk: szkolenie i konsultacje dotyczące zalet regularnej aktywności fizycznej, która pomaga zapobiegać urazom związanym z upadkami, a także pogorszeniu zdrowia kości i sprawności. Przedstawienie ćwiczeń, które może wykonywać senior, tak aby jak najdłużej pozostawać w zdrowiu i zachować sprawność fizyczną.

  • Radca prawny lub adwokat: szkolenie dotyczące bezpieczeństwa finansowego (w tym niebezpiecznych produktów, które zadłużają seniorów), praw konsumenckich oraz prawa spadkowego.

Wstęp wolny

Serdecznie zapraszamy

Organizatorzy

Aktualizacja: 15.10.2025 | 20:23
Udostępnij ten tekst na:
Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki
Obserwuj nasze profile

i nie przegap żadnych lokalnych wydarzeń.

© Kopiowanie, rozpowszechnianie lub wykorzystanie materiału w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione. Cytowanie fragmentów dozwolone wyłącznie z podaniem źródła [CC BY].


ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

REKLAMA LOKALNIE
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.