Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Awanse średzkich nauczycieli

 

 

Podczas sesji Rady Miejskiej 26 sierpnia wręczono awanse zawodowe na stopień nauczyciela mianowanego nauczycielkom gminnych szkół i przedszkoli.


 

 

W tym roku sześć nauczycielek wzięło udział w egzaminie na stopień nauczyciela mianowanego i ukończyło go z pozytywnym wynikiem.

Burmistrz Adam Ruciński wraz z Krzysztofem Perygą wręczyli wyróżnionym nauczycielkom akty awansu oraz kwiaty,  wcześniej każda z nauczycielek złożyła stosowne ślubowanie. Awanse otrzymały: Agnieszka Ambroszko nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, Sylwia Walaszczyk- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i Anna Dąbek - nauczyciel religii, ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Władysława Broniewskiego w Środzie Śląskiej, Natalia Kołodziej – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i Marzena Cidyło - nauczyciel religii  ze Szkoły Podstawowej im. Nobilistów Polskich w Ciechowie oraz Mirella Majerowska - nauczyciel języka polskiego ze Szkoły Podstawowej w Szczepanowie.

Wszystkim awansowanym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych i osobistych.

(prg)

Aktualizacja: 15.10.2025 | 19:22

 


ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.