Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Policjanci przechwycili narkotyki i zatrzymali sprawcę kradzieży – sąd zastosował areszt

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej odnotowali kolejny sukces w walce z przestępczością narkotykową i gospodarczą. Funkcjonariusze zabezpieczyli aż 771 gramów marihuany, blisko 11 gramów amfetaminy i 1,51 grama metaamfetaminy, a ich posiadacz – sprawca kradzieży części samochodowych - został zatrzymany i doprowadzony przed oblicze sądu.

Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki
Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki

Mundurowi ustalili, w ramach szeroko zakrojonych działań operacyjnych, a następnie zatrzymali sprawcę kradzieży lusterek, tempomatów aktywnych i radarów samochodowych, do których dochodziło na terenie powiatu średzkiego.

Jak się okazało, to nie były jedyne przewinienia zatrzymanego. Podczas czynności z 52-latkiem, w jego miejscu zamieszkania policjanci znaleźli środki odurzające w postaci 771 gramów marihuany, 11 gramów amfetaminy i 1,51 grama metaamfetaminy.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu, a następnie usłyszał zarzuty. Na wniosek tutejszej prokuratury, sąd zastosował wobec 52-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Mężczyzna najbliższe 3 miesiące spędzi w więzieniu.

 st. sierż. Izabela Jasińska
p.o. Oficera Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Środzie Śląskiej

Aktualizacja: 15.10.2025 | 20:50
Udostępnij ten tekst na:
Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki
Obserwuj nasze profile

i nie przegap żadnych lokalnych wydarzeń.

© Kopiowanie, rozpowszechnianie lub wykorzystanie materiału w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione. Cytowanie fragmentów dozwolone wyłącznie z podaniem źródła [CC BY].


ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

REKLAMA LOKALNIE
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.