Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Wójt spotkał się z siatkarkami

Wójt Jan Marian Grzegorczyn spotkał się z siatkarkami z UKS Gminy Miękinia. Była to okazja do przekazania gratulacji i nagród dla młodych zawodniczek za ich osiągnięcia sportowe.

Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki
Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki

Niedawno zawodniczki zajęły 5. miejsce w Dolnośląskiej Lidze Młodziczek. Na co dzień regularnie uczestniczą w treningach, łącząc naukę w szkole z realizacją sportowych pasji. W podziękowaniu za ich wytrwałość i sportowe osiągnięcia młode siatkarki odebrały z rąk wójta Gminy Miękinia Jana Mariana Grzegorczyna oraz zastępcy wójta Gabrieli Gronek-Bednarczyk puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Specjalne podziękowania trafiły również do trenera drużyny.

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy dziewczyn.

(mpr)

uks siatkarki fot.2

Aktualizacja: 15.10.2025 | 19:54
Udostępnij ten tekst na:
Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki
Obserwuj nasze profile

i nie przegap żadnych lokalnych wydarzeń.

© Kopiowanie, rozpowszechnianie lub wykorzystanie materiału w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione. Cytowanie fragmentów dozwolone wyłącznie z podaniem źródła [CC BY].


ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

REKLAMA LOKALNIE
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.