Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Postęp prac przy budowie kompleksu sportowo-rekreacyjnego w Miękini

Trwa intensywna realizacja inwestycji związanej z budową nowoczesnego kompleksu sportowo-rekreacyjnego. Obecnie wykonywane są nawierzchnie parkingu i ciągów komunikacyjnych, formowane są skarpy oraz prowadzone humusowanie terenu. Równocześnie trwa wyrównywanie boiska i bieżni, które w kolejnym etapie zostaną pokryte sztuczną trawą oraz nawierzchnią poliuretanową.

Wewnątrz budynku prowadzone są prace tynkarskie, które przybliżają inwestycję do stanu zamkniętego. Całkowity koszt przedsięwzięcia wynosi 6 899 902,73 zł, z czego aż 3 547 583,35 zł stanowi dofinansowanie ze środków unijnych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021–2027.

Zakończenie prac planowane jest na czerwiec 2025 roku. Inwestycja ta przyczyni się do poprawy infrastruktury sportowej i rekreacyjnej w regionie, oferując mieszkańcom nowe możliwości aktywnego spędzania czasu.

(mpr)

Aktualizacja: 15.10.2025 | 20:45
  • Zobacz poniżej galerię do artykułu
Udostępnij ten tekst na:
Obserwuj nasze profile

i nie przegap żadnych lokalnych wydarzeń.

© Kopiowanie, rozpowszechnianie lub wykorzystanie materiału w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione. Cytowanie fragmentów dozwolone wyłącznie z podaniem źródła [CC BY].


GALERIA

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

REKLAMA LOKALNIE
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.