Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Malczycach

Dzisiaj dla uczniów malczyckich placówek oświatowych rozpoczął się nowy rok szkolny 2020/2021. Uczniowie zostali powitani przez wychowawców w swoich klasach.

Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki
Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki

W tym roku swoją przygodę z nauką rozpoczęło 46 pierwszoklasistów, którzy zostali powitani przez wójta gminy Malczyce Piotra Frankowskiego oraz dyrektor Szkoły Podstawowej Marzenę Łaziuk, uczniowie przyjęli życzenia i gratulacje. Pierwszoklasiści otrzymali również upominki na dobry start od władz samorządowych gminy.

Wszystkim uczniom życzymy powodzenia w osiągnięciu zamierzonych celów i jak najlepszych wyników w nowym roku szkolnym! Nauczycielom natomiast cierpliwości i wytrwałości w spełnianiu swojej zawodowej misji.

(gmal)

Aktualizacja: 15.10.2025 | 19:21
  • Zobacz poniżej galerię do artykułu
Udostępnij ten tekst na:
Zgłoś niewłaściwą reklamę w jej menu > ⋮ trzy kropki
Obserwuj nasze profile

i nie przegap żadnych lokalnych wydarzeń.

© Kopiowanie, rozpowszechnianie lub wykorzystanie materiału w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione. Cytowanie fragmentów dozwolone wyłącznie z podaniem źródła [CC BY].


GALERIA

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

REKLAMA LOKALNIE
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.