Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Zima W Obiektywach Naszych Czytelników (Cz. 6)

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki -> dlaczego ta reklama -> raport

wilk0Otrzymaliśmy kolejne zimowe zdjęcia, z które bardzo dziękujemy! Nasz mini-konkurs ZDJĘCIE "ZIMY" ZA KALENDARZ trwa. Zachęcamy do udziału, swoje prace przesyłajcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki -> dlaczego ta reklama -> raport

Mogą to być krajobrazy, jak też zdjęcia sytuacyjne z zimą w tle - rodzinne, z wyjazdów i z miejsc zamieszkania, wszystkie jakie uznacie za godne uwagi.

W zamian mamy dla Was kalendarze z cyklu "Środa Śląska wczoraj i dziś" (wydrukowane z okazji 25-lecia gazety "Roland"), z unikatowymi pocztówkami ze zbiorów Klubu Kolekcjonera w Środzie Śląskiej - jedna przedstawia przystanek tramwajowy, który mieścił się pod ratuszem, druga upamiętnia przelot zeppelina nad miastem.

Kalendarze otrzymają wszyscy autorzy opublikowanych zdjęć - nadsyłajcie je do 20 stycznia. W treści wiadomości prosimy o padanie imienia i nazwiska autora oraz miejsca zamieszkania (wystarczy miejscowość).

Redakcja

Witam, pochodzę z Komornik, jednak już od ponad 14 lat mieszkam w Niemczech. Mimo tego chciałam się też pochwalić pięknymi widokami jakie miałam zaszczyt podziwiać tydzień temu w miasteczku Arnsberg.

Gorąco pozdrawiam, Ewelina Wilk

wilk1

wilk

***
Edyta Jaworska - Przedmoście

jaworska1

jaworska2

jaworska3

Zapraszamy po odbiór kalendarzy, od poniedziałku do piątku w godz.: 9-17
w siedzibie redakcji przy pl. Wolności 38/40/10 w Środzie Śląskiej.

Aktualizacja: 17.10.2025 | 22:22

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki -> dlaczego ta reklama -> raport

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

REKLAMA LOKALNIE
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.