Wspólnie Szukali Choinki I Św. Mikołaja
Blisko kilkudziesięciu najmłodszych mieszkańców naszego miasta we wtorek szukało choinki i Św. Mikołaja. W poszukiwaniach pomagało im dwóch rozśpiewanych elfów.
W średzkim domu kultury przygotowano Mikołajki w Mieście Skarbów. Na młodych uczestników czekał cały szereg atrakcji. Począwszy od przedstawienia teatralnego „Gdzie jest Św. Mikołaj”?, podczas którego dzieci, wraz z dwoma elfami, poszukiwały choinki. Później wspólnymi siłami pięknie ją udekorowano.
Poszukiwany był również Mikołaj. A kiedy się odnalazł ku radości i uciesze zgromadzonych dzieci, wręczył każdemu uczestnikowi słodki upominek. Nie zabrakło mikołajkowego malowania buziek i kolorowych balonów. A foyer domu kultury zostało opanowane przez motylki, kotki i rycerzy uzbrojonych w balonowe mecze i szable.
(isz), Fot. isz
Więcej zdjęćTU
