Uszkodzona Szyba W Koparce W Centrum Miasta
Poniedziałkowe prace na terenie Rynku Dolnego prowadzone przez firmę Polskie Surowce Skalne sp. z o. o. z Katowic nieco się opóźniły. Przyczyną była uszkodzona szyba w jednej z koparek.
W poniedziałkowy poranek przy terenie ogrodzonym przez firmę zewnętrzną wykonującą w Środzie Ślaskiej prace na terenie Rynku Dolnego pojawił się radiowóz policyjny. Jak mówili świadkowie, w jednej z koparek w nocy wybito szybę. O zdarzenie zapytaliśmy w KPP w środzie Śląskiej.
- 12 czerwca o godzinie 7:39 dyżurny został powiadomiony o uszkodzeniu szyby w koparce. Na miejscu policjanci ustalili, że prawdopodobną przyczyną uszkodzenia szyby było zdarzenie losowe bez udziału osób trzecich – informuje st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej.
Po kilku godzinach prace zostały wznowione.
(red), Fot. isz


