Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Ukradł Auto Z Psem

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport

Chwila nieuwagi kosztowała 32-letnią mieszkankę gminy Kostomłoty kilkugodzinną utratę samochodu i psa. Kobieta weszła do sklepu, zostawiając w stacyjce kluczyki. 34-latek wskoczył do samochodu i odjechał z piskiem opon.

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport
- 20 czerwca 2010 roku, około godziny 19:00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie o kradzieży samochodu, w którym znajdował się jej pies - informuje rzecznik średzkiej policji. -  Natychmiast skierował tam dwa patrole. Poszkodowana opisała skradziony pojazd i wskazała kierunek ucieczki złodzieja. Policjanci zauważyli leżący w przydrożnym rowie samochód, odpowiadający opisowi oraz mężczyznę, który chwiejnym krokiem oddalał się w kierunku ogródków działkowych. Jak się okazało, był to sprawca kradzieży, dobrze znany średzkim policjantom. 34-latek był pijany. Alkomat wykazał w jego organizmie aż 3,16 promili. Mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień. Kobieta odzyskała samochód oraz swojego pupila.

Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(MS)

Aktualizacja: 08.06.2019 | 12:44

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

REKLAMA LOKALNIE
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.