Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Sukcesy Naszego Kajakarza

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport

W dniach 05-07.07. 2013 r. w Bydgoszczy odbyły się 75 Mistrzostwa Polski Seniorów w Kajakarstwie Klasycznym. Uczestniczyło w nich 200 zawodniczek i zawodników z 38 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Kajakowym, w tym tegoroczni medaliści mistrzostw Europy juniorów i młodzieży do lat 23 oraz medaliści Pucharu Świata w Poznaniu i Duisburgu i pochodzący z Malczyc Piotr Mazur pływający obecnie w barwach Zawiszy Bydgoszcz.

{youtube}ZLe-eizLku4{/youtube}

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport

 

Pomimo dużej konkurencji zawody okazały się bardzo pomyślne dla Piotra. Trzykrotnie stawał na najwyższym podium zdobywając złoty medal w konkurencji K2-200m, K4-1000m, K1-4x200m oraz wysokie piąte miejsce w K1-200 w Finale A.

Organizatorem mistrzostw na zlecenie Polskiego Związku Kajakowego w Warszawie był Kujawsko-Pomorski Związek Kajakowy w Bydgoszczy.

(rc)

Aktualizacja: 17.10.2025 | 19:17

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

REKLAMA LOKALNIE
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.