Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Strażacy Z Gminy Kostomłoty Z Nowym Sprzętem

osp kostomloty 0W ostatnim czasie jednostki z terenu powiatu średzkiego otrzymują sprzęt pozyskany z funduszu Ministerstwa Sprawiedliwości.

 

28 czerwca wójt gminy Kostomłoty Stanisław Wicha oficjalnie przekazał nowe wyposażenie jednostkom Ochotniczych Straży Pożarnych z Kostomłotów, Osieka, Paździorna oraz Bogdanowa.

Dzięki staraniom ze strony Urzędu Gminy udało się pozyskać sprzęt medyczny wraz z defibrylatorami oraz sprzęt techniczny, który jest niezbędny do prowadzenia skutecznej akcji ratunkowej.

Nowe wyposażenie gości już w strażackich remizach.

(ws) fot. gmina Kostomłoty

osp kostomloty 001

osp kostomloty

osp kostomloty 004

Aktualizacja: 18.10.2025 | 1:27
Udostępnij ten tekst na:
Obserwuj nasze profile

i nie przegap żadnych lokalnych wydarzeń.

© Kopiowanie, rozpowszechnianie lub wykorzystanie materiału w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione. Cytowanie fragmentów dozwolone wyłącznie z podaniem źródła [CC BY].


ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

REKLAMA LOKALNIE
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.