Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Średzki Finał Wośp - Gala Bokserska (Fotoreportaż)

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport

Do imponującej sumy, jaką po raz kolejny odnotowała Fundacja WOŚP Jurka Owsiaka, swą cegiełkę dołożyli darczyńcy biorący udział we wczorajszej (10.01.16) gali boksu w Środzie Śl.

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport

Trzeciej już z kolei Gali Boksu Amatorskiego towarzyszyły dodatkowe atrakcje, licytacje i aukcje.

- Zebrana przez nas kwota to około 4.500 zł - mówi jeden z organizatorów, a zarazem szef sztabu, Michał Krzyżanowski. - Jest to o wiele mniej niż w roku ubiegłym, bo i frekwencja była o połowę mniejsza, niż podczas 23. Finału WOŚP.

Od początku wspieramy medialnie organizatorów bokserskich gali w naszym miesicie wspierających WOŚP. Po dwóch bardzo udanych pod względem ilości uczestników, tegoroczna bardzo nas zaskoczyła, zresztą nie tylko nas...

- Jako organizator bardzo mocno zastanawiam się nad organizacją kolejnych imprez na rzecz orkiestry w naszym mieście, chociaż tegoroczna impreza, mimo słabszej frekwencji, była także udana, z naprawdę dobrymi walkami - mówi pan Michał.

I trudno nie podzielać zniechęcenia naszego rozmówcy, bo wraz z innymi współorganizatorami wkłada w przygotowania wiele serca, energii i wolnego czasu. Oczywiście jest gro osób, firm i instytucji, którym udziela się jego zaangażowanie.

- Szczególne podziękowania za wsparcie należą się: panu burmistrzowi Środy Śl., jego zastępcy oraz panu staroście, bez nich nie było by tej imprezy - podkreśla Michał Krzyżanowski. - Dziękuję również wszystkim osobom biorącym udział w przygotowaniach, jest to kawał ciężkiej kulkudniowej roboty i bez was nie dalibyśmy rady! Za profesjonalną oprawę muzyczno-oświetleniową dziękuję Dj Galix-owi oraz firmom: Catering Śniadaniówka Bagieta, Dmuchańce Mar-Pol Mariusz Kargol. Dziękuję również wszystkim, którzy przyszli na wczorajszą galę do sali przy ul. Górnej - podkreśla p. Michał.

(red.) Fot. Wiktor Kalita

 

Sponsorzy III Gali Boksu Amatorskiego w Środzie Śl.:
Centrum Targowa AGD Dyszewski RTV
Energy Group
Sklep Merkury
Hotel Sarai
MZP Jarosław Andrasz
Leg-Tur
Martez
Metales
Klub PRIV
Gazeta Roland

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.955989617814336.1073741892.421381707941799&type=3

{module zestaw (u+d) ofertybankow.com.pl}

Aktualizacja: 17.10.2025 | 21:22

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

REKLAMA LOKALNIE
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.