Spotkanie Starosty Z Wicemarszałkiem
Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Reklama jest niewłaściwa? Kliknij "informacja" następnie "raport". Dziękujemy!
Wczoraj starosta powiatu Sebastian Burdzy spotkał się z wicemarszałkiem województwa dolnośląskiego, Iwoną Krawczyk odpowiadającą m.in. za rozwój regionalny, politykę przestrzenną i mienie województwa.
Pani wicemarszałek nadzoruje pracę departamentu Rozwoju Regionalnego, Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy i Instytutu Rozwoju Terytorialnego.
– Tematem spotkania były projekty, jakie w ostatnim czasie złożyliśmy do Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz szanse na otrzymanie dofinansowania. Rozmawialiśmy też o możliwości pozyskiwania środków w przyszłości – wyjaśnia starosta Burdzy.
Przypominamy, że Powiat Średzki złożył do RPO WD pięć projektów i właśnie trwa ich ocena. O wynikach naborów będziemy informować na bieżąco.
Projekty Powiatu.
- Budowa ścieżek rowerowych Powiatu Średzkiego na szlaku Ślężańskiej Drogi Św. Jakuba
- Wyposażenie pracowni do kształcenia zawodowego i pracowni komputerowych w szkołach ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Średzki
- Utworzenie Powiatowego Centrum Kultury Alternatywnej w Środzie Śląskiej
- Dobra Edukacja - Lepsza Przyszłość
- Dobry zawód drogą do kariery
(rfp) fot. rfp
