Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

W Tym Roku Obchody Z Atrakcjami

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport

 Uroczyście i podniośle zapowiadają się średzkie obchody 218. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3. Maja. Uświetnią je swoją obecnością żołnierze X Wrocławskiego Pułku Dowodzenia. Będą też akcenty sportowe i artystyczne.

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport

Obchody rocznicowe rozpoczną się o godz. 10:30 mszą w intencji Ojczyzny w kościele pw. Św. Andrzeja Apostoła, po czym uczestnicy złożą wiązanki kwiatów pod pomnikiem Żołnierzom Polskim. Przedstawiciele X Wrocławskiego Pułku Dowodzenia będą prezentować sprzęt wojskowy, przedefilują wzdłuż rynku, a pracownicy Domu Kultury poczęstują mieszkańców staropolskim żurkiem.

Po części oficjalnej rozpocznie się otwarty dla wszystkich mieszkańców Turniej Tenisa Stołowego na Wolnym Powietrzu oraz rozgrywki szachowe i warcabowe, które będą rozgrywane w rynku. W tym samym czasie zainaugurowany zostanie rodzinny plener malarski.

Wieczorem zaś, w sali widowiskowej Domu Kultury, rozpocznie się recital solistki Opery Wrocławskiej Moniki Gruszczyńskiej, która zaśpiewa pieśni patriotyczne i arie operetkowe. Początek o godz. 19:00.

Organizatorzy zapraszają do czynnego udziału w obchodach.

(UM)

Aktualizacja: 08.06.2019 | 12:41

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

REKLAMA LOKALNIE
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.