Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Pierwszy Taki Przedmiot W Naszym Mieście

 

 

hydratnt 00Od kilku dni na ulicy Wierzbowej możemy zobaczyć nowy hydrant. I nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie jego kształt.


 

 

 

Wrocław słynie ze swoich krasnali. W naszym mieście kilka dni temu natomiast pojawił się klaun. I to nie w cyrku, tylko na ulicy Wierzbowej. O czym mowa? O nowym hydrancie, jaki pojawił się na ulicy Wierzbowej w Środzie Śląskiej. Uśmiechnięty biało-czerwony klaun został zamontowany w pobliżu Publicznego Żłobka z inicjatywny burmistrza, Adama Rucińskiego. Jego montażem zajęła się spółka Średzka Woda.

Czy w naszym mieście pojawi się więcej podobnych klaunów? Czas pokaże. Z pewnością niecodzienny hydrant stanie się atrakcją dla dzieci idących codziennie do żłobka.

(isz), Fot. W. Kalita, M. Szczygieł

hydratnt 01

hydrant1

hydratnt 02

 

 

Aktualizacja: 17.10.2025 | 23:20

 


ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.