Paliło Się Auto Na Parkingu Przed "Biedronką"
Po godzinie 20.00, w czwartek, przed marketem w Środzie Śląskiej zapalił się Fiat Punto. Świadek twierdzi, że zdarzenie wyglądało groźnie. Natychmiast wyproszono ze sklepu klientów.
- 14 stycznia około godz. 20:30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie o pożarze fiata na jedne z ulic miasta - mówi asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy KPP. - Gaszący pożar średzcy strażacy z PSP stwierdzili, że w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej doszło do zapalenia się komory silnika - wyjaśnia rzeczniczka.
Na miejscu obecny był właściciel, 56-letni mieszkaniec gminy Kostomłoty, którego funkcjonariusze zobowiązali do usunięcia samochodu. W wyniku tego zdarzenia nikt nie doznał obrażeń, nie stwierdzono uszkodzenia innych pojazdów, czy elewacji budynku.
(red.) Fot. Czytelnik




{module zestaw (u+d) ofertybankow.com.pl}
