Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Nie MÓGł Jeździć - A Jeździł

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport

Dzisiaj do policyjnego aresztu trafił 39-letni mężczyzna, który pomimo zakazów sądowych prowadzenia pojazdów mechanicznych, jeździł samochodem. Jak się okazało miał ich aż trzy, a jak by tego było mało niezapłacone ubezpieczenie OC.

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport

 Przebieg wydarzeń relacjonuje oficer prasowy mł. asp. Marta Stefanowska:

- 25 października policjanci z ogniwa ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej  zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Renault. Miało to miejsce na drodze krajowej nr 94.

39-letni mieszkaniec powiatu legnickiego przekroczył dozwoloną prędkość jazdy o 46 km/h. Podczas kontroli okazało się, że nie posiada on obowiązkowego ubezpieczenia OC. Ponadto, mężczyzna ten nie powinien w ogóle wsiadać za kierownicę, ponieważ już trzykrotnie sądy orzekały wobec niego zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych – podkreśla p. rzecznik.

 (red.)

Aktualizacja: 08.06.2019 | 12:47

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

REKLAMA LOKALNIE
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.