Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Magiczne Zakończenie Ferii

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport

Na zakończenie ferii (8 lutego) w świetlicach wiejskich w miejscowościach: Udanin, Ujazd Górny i Konary, Gminna Biblioteka Publiczna w Udaninie zorganizowała spektakl teatralny pt. „Magiczna Księga". Przedstawienie wykonała grupa z Teatru „Maska” w Krakowie.

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport

Spektakl opowiadał  historię  małego, nieszczęśliwego  króliczka, od którego  rodzice  wymagali,   by  czytał  książki, a on uważał  to  za  stratę  czasu. Jednakże doszedł do wniosku, że czytanie książek jest bardzo ciekawą formą spędzania wolnego czasu.

Dzieci, które tak licznie przybyły, aktywnie brały udział w przedstawieniu i chętnie odpowiadały na pytania aktorów. Wspólna zabawa, ciekawe stroje i nastrojowa muzyka dostarczyły najmłodszym mieszkańcom naszej gminy wiele radości i niezapomnianych wrażeń.

(gu)


 

 

 

Aktualizacja: 17.10.2025 | 19:15

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

REKLAMA LOKALNIE
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.