Kolejna Kolizja W Błoniach. Dwie Osoby Poszkodowane
W Błoniach na drodze 2059 doszło dziś do kolizji dwóch aut osobowych. W wyniku zderzenia jeden z pojazdów wjechał w ogrodzenie prywatnej posesji. Dwie osoby zostały poszkodowane.
Do zdarzenia doszło dziś rano przed godziną siódmą na drodze 2059 na wysokości miejscowości Błonie, na pasie ruchu w kierunku na Wrocław. W wyniku zderzenia dwóch aut marki Honda, jedno z nich uderzyło w ogrodzenie prywatnej posesji. Na miejsce zadysponowano zastępy JRG Środa Śląska i OSP Miękinia.
- Działania straży polegały na udzieleniu dwóm osobom poszkodowanym wsparcia psychicznego, a także na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu akumulatorów w uszkodzonych pojazdach – informuje o zdarzeniu dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Środzie Śląskiej.
Osoby poszkodowane po przebadaniu przez lekarza Zespołu Ratownictwa Medycznego zostały przetransportowane do szpitala.
(isz), Fot. mpr
