Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Gminna Gimnazjada W Rakoszycach

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport

W styczniu br. w Zespole Szkół w Rakoszycach odbyła się gminna Gimnazjada zawodów piłki siatkowej dziewcząt i chłopców. Organizatorem był pan Przemysław Parafiniuk.

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport

Jak co roku szkoła gościła reprezentacje szkół z naszej gminy, tj. ze Środy Śląskiej, Szczepanowa oraz Ciechowa. I co cieszy, po raz kolejny frekwencja była bardzo wysoka.

Zawody przebiegały w miłej i sportowej atmosferze. Rywalizacja toczyła się systemem „każdy z każdym”. Mecze odbywały się na dobrym, wyrównanym poziomie sportowym.

Klasyfikacja końcowa w kategorii chłopców, przedstawia się następująco:

I miejsce – Rakoszyce

II miejsce – Ciechów

III miejsce – Środa Śląska

IV miejsce – Szczepanów

Klasyfikacja końcowa kategorii dziewcząt, przedstawia się następująco:

I miejsce – Rakoszyce

II miejsce – Środa Śląska

III miejsce – Ciechów

W trakcie turnieju opiekunowie drużyn bacznie obserwowali wszystkich zawodników celem wybrania najlepszego siatkarza oraz najlepszej siatkarki. Jednogłośnie w obu kategoriach wybrano uczniów ze szkoły w Rakoszycach.

W kategorii dziewcząt za najlepszą zawodniczkę uznano uczennice IIIA klasy: Natalię Pasik. W kategorii chłopców za najlepszego zawodnika uznano ucznia klasy IIB: Patryka Dłużnia. W ceremonii zakończenia turnieju zwycięskim drużynom i wyróżnionym zawodnikom wręczono puchary
i dyplomy.

(zs)

{module zestaw (u+d) ofertybankow.com.pl}

Aktualizacja: 17.10.2025 | 21:57

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

REKLAMA LOKALNIE
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.