Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Energetyczny Koktajl Muzyczny Czyli Krzywa Grzywa W Dk

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport

W grudniowej odsłonie Kawiarenki Jazzowej średzkiego Domu Kultury spędziliśmy dwie niezapomniane godziny z muzyką świata. 8 bm. energetyczny koktajl muzyczny złożony z różnych stylów zaserwowała gościom Kawiarenka polsko-bułgarska KRZYWA GRZYWA.

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport

Energetyczny koktajl muzyczny złożony z różnych stylów zaserwowali gościom Kawiarenki: Grzegorz Dąbrowski – skrzypce, Jacek Lech – kontrabas i Ewgenij Genew – akordeon, czyli polsko-bułgarska KRZYWA GRZYWA.


Jak sami mówią, dźwięki przez nich tworzone oscylują między powagą baroku a ekstazą w Maroku. I tak jest w rzeczywistości, o czym mogliśmy się przekonać.

Wszystkich którzy bądź nie wiedzą, bądź lekko zapomnieli, informujemy, że Kawiarenka Jazzowa to cykliczne kameralne spotkania muzyczne z jazzem i jego „pochodnymi” w roli głównej, aczkolwiek inne style są równie mile widziane.


Zaproponowany przez KG „jazz i okolice” zmiksowany z klasyką, wpływami folku, pełen improwizacji i nowych muzycznych wizji, był naprawdę godny uwagi. Pozytywnych wrażeń estetycznych muzycy dostarczyli bardzo dużo. Warto było w grudniowy czwartek do Kawiarenki zajrzeć.

Wydział Promocji i Rozwoju Gminy

Urząd Miejski w Środzie Śląskiej

www.srodaslaska.pl

Aktualizacja: 17.10.2025 | 19:11

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

REKLAMA LOKALNIE
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.