Przejdź do głównej treści

Imieniny:


RAZEM

Dzień Seniora W Środzie Śląskiej

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport

Z okazji Międzynarodowego Dnia Seniora w średzkim Domu Kultury odbył się uroczysty koncert.

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport



Dzień Seniora obchodzony jest od 1990 roku, pod hasłem „ Społeczeństwo otwarte dla  wszystkich pokoleń”. Ma na celu zwrócenie uwagi na problemu osób starszych,  walkę z dyskryminacją oraz mobilizację do udziału w rozwoju kulturalnym środowisk lokalnych.


Mimo, że święto przypada na 1 X, to organizowane jest w różnych terminach jesiennych, Środa Śląska swoich seniorów zaprosiła na koncert  17 października do sali widowiskowe. Na scenie gościł Paweł Wenderski z zespołem, który bawił i wzruszał licznie zebranych gości. Po jego pełnym emocji występie, na scenę wyszli Kulinianie.


Po Koncercie na gości czekał poczęstunek oraz projekcja filmu Juliusza Machulskiego „Ostatnia Akcja”.


Organizatorami Dnia Seniora byli: Polski Czerwony Krzyż, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Dom Kultury oraz Burmistrz Środy Śląskiej.

Tekst i zdjęcia:
Marta Walendziak



Aktualizacja: 17.10.2025 | 19:13

Treść zewnętrzna GOOGLE ADS
Niewłaściwa reklama? Kliknij: trzy kropki > dlaczego ta reklama > raport

ZOBACZ RÓWNIEŻ

ARTYKUŁY PARTNERÓW

REKLAMA LOKALNIE
Miejsce na Twoją reklamę
tel. kom. +48 500 027 343
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.