Będzie Jeszcze Więcej StojakÓW
oprac. TVi ROLAND
Publikacja: 09.01.2014 | 18:52
Gmina Udanin zakupiła nowe stojaki na rowery. Zostały one umiejscowione przy budynku, w którym mieści się Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Gminne Centrum Informacji, a także na kompleksie boisk sportowych Orlik.
Nowe stojaki pozwalają teraz na bezpieczne pozostawienie jednośladów w centrum Udanina, a tym samym wpływają na podniesienie atrakcyjności miejscowości oraz poprawę jej estetyki.
Całkowity koszt zakupu stojaków wraz z montażem wyniósł ponad 2400 zł i został sfinansowany z budżetu gminy.
Kolejne stojaki pojawią się niebawem przy siedzibie Urzędu Gminy w Udaninie i jest to niewielka część planów władz samorządowych związanych z zagospodarowaniem przestrzeni publicznej i poprawą wizerunku naszych miejscowości.
(gu)



Aktualizacja: 17.10.2025 | 19:25
ZOBACZ RÓWNIEŻ
ARTYKUŁY PARTNERÓW
REKLAMA LOKALNIE
